2018-03-17 Nowi szafarze

17 marca na Mszy Świętej o godzinie 9:30 będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie do posługi nowo ustanowionych przez J. Eksc. Ks. Abpa Józefa Kupnego – 3 nadzwyczajnych szafarzy Najświętszej Eucharystii dla naszej parafii.

Są to Panowie: Józef Kuropka, Jacek Chmura i Piotr Obrąpalski. Odtąd mogą w naszej wspólnocie rozdawać Komunię świętą oraz zanosić ją do chorych. Panowie uczestniczyli w półrocznym kursie przygotowawczym teologiczno-praktycznym, organizowanym przez Komisję liturgiczną Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej i zdali pozytywnie egzamin końcowy. Radując się nowymi szafarzami komunii świętej w naszej parafii, modlimy się w ich intencji wypraszając obfitości Bożych darów przy pełnieniu tak zaszczytnej funkcji w naszej wspólnocie.